O nas

Proponujemy najlepsze rozwiązania w zakresie projektowania oraz produkcji materiałów POS, stojaków, standów reklamowych i opakowań.

Od projektu do realizacji - najlepsze materiały POS

Firma Designpos/MMdesign oferuje swoim klientom kompleksowe usługi projektowania materiałów POS. Zajmujemy się projektowaniem grafiki, kreacją stojaków, wizualizacją 3D. Opracowujemy kalkulacje, tworzymy prototypy. Jako specjaliści w swojej dziedzinie pomagamy naszym klientom w wyborze najbardziej najkorzystniejszego rozwiązania w tworzeniu materiałów POS. Wiemy, że najlepsze projekty są połączeniem optymalizacji kosztów oraz wyboru odpowiedniego rozwiązania konstrukcyjnego. W naszej pracy dbamy o to, by wszystkie te elementy były jak najbliższe oczekiwaniom naszych klientów. W tym celu oferujemy usługi zarówno projektowe, jak i produkcyjne. Zajmujemy się także logistyką dostarczenia materiałów POS bezpośrednio do naszych klientów.

Doświadczenie oraz technologia w projektowaniu materiałów POS

Posiadając profesjonalny zespół, 15-letnie doświadczenie w projektowaniu i wykształcenie zdobyte na Akademii Sztuk Pięknych wiemy, jak przeprowadzić sprawny proces projektowania oraz produkcji materiałów POS. Dzięki temu, że prowadzimy projekty od momentu ich opracowania, poprzez produkcję aż do chwili dostarczenia do klienta wiemy, jakie dobrać metody oraz logistykę produkcji danych materiałów POS. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu standów, display, stojaków. Korzystamy z nowoczesnych metod produkcji, jesteśmy otwarci na śmiałe pomysły, wciąż poszukujemy innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań. Oferujemy współpracę w oparciu o rzetelność, zaawansowane kompetencje oraz dobry kontakt z klientem.